Приказ на производи
Mingxuan како професионална фабрика за производи од хартија веќе 10 години, снабдува завршени линии на производи од хартија, како хартиена салфетка, хартиена крпа, хартиено ткиво и слама од хартија, исто така имаат подетални класификации и различни спецификации за нив. Добредојдовте да ги проверите производите од хартија Mingxuan на подолу и да разговарате преку Интернет за да побарате.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Премиум квалитет Печатена црна коктел салфетка

Премиум квалитет Печатена црна коктел салфетка

А 10-годишен хартија салфетка производител на производство на разни хартиени салфетки и големо хартија салфетка производи снабдување.Специјализира во производството на хартија салфетки, бањско ткиво, хартиена крпа, ткиво на лицето и авионски салфетки, и др.
Најдобри квалитетни повеќекратни хартиени крпи фабрика

Најдобри квалитетни повеќекратни хартиени крпи фабрика

Име на производотРециклирана пулпа Ц пати хартиени рачни крпиМатеријалРециклирана пулпаБојаБелаТежина38GSM.ШемаEmboss and Plin.Големина23 * 23смФункцијаАпсорпција.Место на потеклоЖеџијанг, Кина
Трговија на големо со висококвалитетна врвна вечера салфетка за вечера

Трговија на големо со висококвалитетна врвна вечера салфетка за вечера

Трговија на големо со салфетки за вечера со врежана вежба на HighQuality Овој производ има добра пропорција. Повеќе прототипови се направени за да се одлучи добро избалансиран и добро вклопен дизајн, соодветен за широк спектар на пропорции на телото.
Производители на фабрика за големопродажба вечера салфетки со дијаманти

Производители на фабрика за големопродажба вечера салфетки со дијаманти

Производители на фабрика за големопродажба вечера салфетки со дијаманти.Овој брендиран производ е навистина конкурентен на светскиот пазар.
Печатење производи од хартија
Прилагодени салфетки за печатење со лого
Како професионална фабрика за производи од хартија, нудиме прилагодено печатење со лого, претежно хартиени салфетки, како што се обичајна салфетка, меѓусебна салфетка, салфетка за пијалоци, салфетка за ручек, итн.
Исто така, хартијата слама може да направи печатење.
Ако сте заинтересирани за печатење производи од хартија, pls контактирајте не.
Производи од хартија
Растворлива мека тоалетна хартија за ткиво со индивидуално пакување

Растворлива мека тоалетна хартија за ткиво со индивидуално пакување

Хартија за ткиво во тоалетот Рециклирана дрвена пулпа Мека и растворлива Индивидуално пакување
Хартија за тркалање во тоалетот со втиснување во точки

Хартија за тркалање во тоалетот со втиснување во точки

Ткаенина за тоалети Вирџин Вод пулпа Може да направи 1/2/3 слоја Прилагодено втиснување
ОЕМ мека суровина за лице хартија за ткиво

ОЕМ мека суровина за лице хартија за ткиво

Хартија за ткиво на лицето, 2ply, 18 * 19cm, прилагодено пакување
Хартија за ткиво на лицето со квадратна кутија Девствена каша 2ply

Хартија за ткиво на лицето со квадратна кутија Девствена каша 2ply

Кутија Ткиво за лице, девствена пулпа, 18 * 19 см, 2 спли, 100 парчиња / кутија
Хангжу Mingxuan санитарни производи копродукции, Ltd
За нас
10-годишен производител на хартиени салфетки за производство на разни хартиени салфетки и набавка на производи за големо со хартија салфетки.

215.000 квадратни метри фабрикаИ 150 квалификувани вработени Јас производи со висок квалитет | Погодно местоположба | Широк спектар на производи

MX Paper е специјализирана за производство на хартиени салфетки, ткиво за бања, хартиена крпа, ткиво на лицето и бришачи, и др.
Оставајќи порака
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски