Приказ на производи
Mingxuan како професионална фабрика за производи од хартија веќе 10 години, снабдува завршени линии на производи од хартија, како хартиена салфетка, хартиена крпа, хартиено ткиво и слама од хартија, исто така имаат подетални класификации и различни спецификации за нив. Добредојдовте да ги проверите производите од хартија Mingxuan на подолу и да разговарате преку Интернет за да побарате.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Фабрички евтина цена салфетки за диспензери надвор од преклопување 1 салфетка салфетка од превиткување

Фабрички евтина цена салфетки за диспензери надвор од преклопување 1 салфетка салфетка од превиткување

Откачена салфетка, 1ply, 33 * 30cm, 1/6 пати, прилагодено печатење на пакет и лого прифатливо
2020/09/21
Фабрички евтина цена салфетки за диспензери надвор од преклопување 1 салфетка салфетка од превиткување

Фабрички евтина цена салфетки за диспензери надвор од преклопување 1 салфетка салфетка од превиткување

Откачена салфетка, прилагодено печатење на пакет и лого од 1 пати, 33 * 30 см, 1/6 пати,
2020/09/21
1 еднократно салфетка за хартија за брза храна со диспензерот

1 еднократно салфетка за хартија за брза храна со диспензерот

Ниско преклопена салфетка, 1ply, 1/6 пати, 16gsm, сопствен пакет, достапен диспензер
2020/09/15
Самоплескајте салфетка за рециклирана салфетка за салфетки

Самоплескајте салфетка за рециклирана салфетка за салфетки

Прифатена салфетка, рециклирана дрвена пулпа, 1прилика, отворена големина 21 * 32см, 1/4 пати, преклопена големина10,5 * 16см, кутомизиран пакет и лого за печатење прифатливо
2020/09/11
Печатење производи од хартија
Прилагодени салфетки за печатење со лого
Како професионална фабрика за производи од хартија, нудиме прилагодено печатење со лого, претежно хартиени салфетки, како што се обичајна салфетка, меѓусебна салфетка, салфетка за пијалоци, салфетка за ручек, итн.
Исто така, хартијата слама може да направи печатење.
Ако сте заинтересирани за печатење производи од хартија, pls контактирајте не.
Производи од хартија
ОЕМ мека суровина за хартија за лице

ОЕМ мека суровина за хартија за лице

Хартија за ткиво на лицето, 2ply, 18 * 19cm, прилагодено пакување
2020/09/09
Квадратна кутија Хартиена ткиво за лице Девствена каша 2ply

Квадратна кутија Хартиена ткиво за лице Девствена каша 2ply

Кутија Ткиво за лице, девствена пулпа, 18 * 19 см, 2 пати, 100 парчиња / кутија
2020/09/02
Печатење во форма на сламки од хартија

Печатење во форма на сламки од хартија

Печатење во облик на хартиени сламки
2020/08/25
mingxuan_hdwc

mingxuan_hdwc

mingxuan_hdwc
2020/05/28
Хангжу Mingxuan санитарни производи копродукции, Ltd
За нас
10-годишен производител на хартиени салфетки за производство на разни хартиени салфетки и набавка на производи за големо со хартија салфетки.

215.000 квадратни метри фабрикаИ 150 квалификувани вработени Јас производи со висок квалитет | Погодно местоположба | Широк спектар на производи

MX Paper е специјализирана за производство на хартиени салфетки, ткиво за бања, хартиена крпа, ткиво на лицето и бришачи, и др.

Оставајќи порака

Изберете друг јазик
Тековен јазик:Macedonian