За нас

Дома > За нас

 • Хангжу Mingxuan санитарни производи копродукции, Ltd
  10-годишен производител на производи од хартија
  215.000 квадратни метри фабрика | 150 квалификувани вработени Производи со висок квалитет
  Набавка на широк опсег на производи и погодна локација
  Хангжу Mingxuan санитарни производи копродукции ООД која е специјализирана за производство на хартиени салфетки, бања ткиво, хартиена крпа, ткиво на лицето и бришачи и повеќе за 10 години.
  MX Paper лоцира во градот Fuyang Хангжу, ofеџијанг, со удобен пристап до транспорт. Најблиските пристаништа се Нингбо
  & Шангај, и околу 3 часа до Шангај со автомобил.

  215,000 ft2 Фабрика со 150+ техничари
  MX Paper зафаќа површина од повеќе од 215,000 квадратни метри и фирмата работи во објект од 130.000 квадратни метри за да се обезбеди квалитет и складирање. Имаме повеќе од 200 високо обучени техничари. Со првокласен Р.
  & Г капацитет, прва класа опрема и совршен систем на производство и управување, ние сме доверливи од многу познати купувачи во Европа, Америка, Југоисточна Азија и така натаму. Конзистентниот принцип на „Чесен, одличен и ефикасен“ не води до понатамошен пат.

  ОЕМ и Примерок тест се прифаќаат
  Имаме професионален тим за продажба кој може да ви обезбеди конкурентни цени за 24 часа по приемот на вашите барања. Ние исто така ја поддржуваме услугата OEM и Sample Test.

  Добијте одговор во рок од 24 часа
  Ако ви требаат повеќе примероци или слики, контактирајте не сега.
 • Контактирајте не
  • Име:
   Ms. Wang
  • Телефон:
   +86-18067921001
  • Е-пошта:
  • Факс:
   +86-571-60716006
  • име на компанија:
   Hangzhou Mingxuan Sanitary Products Co., LTD.
Оставајќи порака