Трговија на големо со висококвалитетна врвна вечера салфетка за вечера

Трговија на големо со висококвалитетна врвна вечера салфетка за вечера

Висококвалитетна премиум врежана вечера за салфетка на големо

Дот на втиснување

Отворена големина: 40 * 40cm

Склопена големина: 20 * 10cm

М пати

2ply.

16GSM, 18GSM.

Совршен за чистење на истури.

Одлично за ресторани, кафулиња и надворешни настани.


КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Е-пошта:

erica@mx-paper.com

Телефон:

+86-18067921001
Вовед во производ

M пати, големината е 16 "x16", главно погоден за јужноамерикански пазар. 

Големината на салфетката вечера е многу голема. 

Со таква голема големина, салфетката е совршена за чистење на истури. 

Исто така, совршен за Rolling Silverware за да ги комплетира поставките за место. 

Исто така, лесно ги опфаќа кругот на клиентите за да ја заштити облеката во текот на јадење искуство. 

Одлично за ресторани, кафулиња и надворешни настани

информација за продуктот
              
Стил:
М пати
Материјал:
Богородица дрвена пулпа 
MOQ:
100 картони
Боја:
Бела
Употреба:
Ресторани, кафулиња и настани на отворено
Параметри на производот
Модел бр.
MXDN01.
Специфична употреба
Чистење на истури
Големина
40 * 40cm.
Трговска марка
ОЕМ.
ХС код
480300.
Производи Charactor
Добра апсорпција; Висока цврстина
Основна тежина
16GSM, 18GSM.
Прилагодено
Прилагодено
Детали за производот
Карактеристики на производот
        
Дел 1
2-П.П.
Основани дизајн, значи поголема заштита од истури и меси
              Дел 2
                  Бела боја
                    ја остава вашата маса да изгледа привлечна и чиста                                 
      
Фабрика Слики

\

10-годишен производител на производи за хартија 

215.000 квадратни метри фабрика  

150 квалификувани вработени 

Висококвалитетни производи кои обезбедуваат широк опсег на производи и погодно место 

Хангжу Mingxuan Санитарни производи копродукции ООД кој е специјализирано во производството на хартија салфетки, бања ткиво, хартиени крпи, лицето ткиво и бришачи и повеќе за 10 години. MX хартија лоцира во Fuyang Хангжу Град Жеџијанг, со удобен транспорт пристап. Најблиските пристаништа се Ningbo& Шангај, и околу 3 часа до Шангај со автомобил. 215.000 FT2 фабрика со 150+ техничари MX хартија покрива површина од повеќе од 215.000 квадратни метри и фирма работи во објект од 130.000 квадратни метри за да се обезбеди квалитет и складирање. Имаме повеќе од 200 високо обучени техничари. Со прва класа r&D капацитет, прва класа опрема и совршен производствен и систем за управување, ние сме доверливи од многу добро познати купувачи во Европа, Америка, Југоисточна Азија и така натаму. Конзистентен принцип на "чесен, одличен и ефикасен" нè води на понатамошен начин. ОЕМ и тестот за примерок се прифаќаат дека имаме професионален тим за продажба Тоа може да ви ги обезбеди конкурентните цени за 24 часа по добивањето на вашите барања. Ние, исто така, поддржува OEM и примерок тест услуга. Добијте одговор во рок од 24 часа ако ви требаат повеќе примероци или слики, контактирајте со нас сега.

    

Најчесто поставувани прашања
1.
Каде се наоѓа вашата фабрика? Како можам да ја посетам таму?

Нашата фабрика се наоѓа во Хангжу Сити, провинција Жеџијанг, Кина.

Сите наши клиенти, од дома или во странство, се топло добредојдени да не посетат!

2.
Можете ли да направите ОЕМ?

Да, ние главно снабдуваме OEM услуга. 

Секоја прилагодена големина, пакување и логоа се добредојдени.

3.
Како можам да ги добијам примероците?

- Обично примероци се бесплатни, но ви требаат плаќање за курир.

- Во 3 дена ќе бидат завршени нормални примероци.

4.
Кои информации треба да ве известам за истрага?

- Големината

- Материјалот и бојата.

- врежана или обична

- Слоеви и основна тежина (GSM)

- Пакување (секое печатење или налепници на полибуг или надворешно картон)

- Пат за испорака

5.
Дали сте производител или трговска компанија?
Ние сме професионални производи производител на производи.
Нашите услуги
1.Oem или ODM се прифатливи.
2. Ние прифаќаме мала нарачка / судењето за клиентот да провери дали производите е погоден за пазарот.
3. Ќе биде достапен онлајн Almot во 24 часа услуга за вашата почитувана компанија.
4. Ние сме среќни да се слушне од вас наскоро и да започнете деловни односи со вашата почит компанија.


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English English Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски