Ekrani i produkteve
Mingxuan si një fabrikë profesionale e produkteve të letrës për 10 vjet, furnizon linjat e përfunduara të produkteve të letrës, si pecetë letre, peshqir letre, inde letre dhe kashtë letre, gjithashtu kanë një klasifikim më të detajuar dhe specifikime të ndryshme të tyre. Mirë se vini të kontrolloni produktet e letrës Mingxuan në më poshtë dhe të bisedoni në internet për hetim.
LEXO MË SHUMË
Printo Darka pecetë Me 2 Ngjyrë Logo

Printo Darka pecetë Me 2 Ngjyrë Logo

Printo Darka pecetë1/8 dele1-2 fije15 "* 17"Përshtatur logo 2 ngjyraMadhësia e 1/8 fish Darka pecetë letre është shumë i madh.Me madhësi të tillë të madhe, pecetë është e përkryer për pastrimin derdhjet.Gjithashtu e përkryer për kodrina argjendi në parametrat e plotë vend.Ajo gjithashtu lehtësisht mbulon xhiro konsumatorëve për të mbrojtur rrobat e tyre gjatë gjithë përvojës ngrënie.Madhe për restorante, kafene, dhe ngjarjet catered.
2-dend Natural Kraft Darka pecetë 15 "x 17" - 3000 / Case

2-dend Natural Kraft Darka pecetë 15 "x 17" - 3000 / Case

Natural Kraft Darka pecetë, bërë nga tul riciklohen, të fortë, shumë absorbues, 1/8 dele, madhësia është 15 * 17 ".Ka embossing flutur, Lily embossing; u rrit embossing, embossing buzë, etj Shumë dizajn atraktiv embossed për tuaj të zgjedhur.Mund të përdoret në një shumëllojshmëri të settings të tilla si restorante, bare, kafene, apo ngjarje catered.
Furnizuesi i darkës& Prodhuesit Mingxuan

Furnizuesi i darkës& Prodhuesit Mingxuan

Një është 1/8 (një e teta) dele, madhësia është 15 * 17 ", ka fluturim fluturash; lily embossing; rose embossing, embossing buzë, etj.E madhe për restorantet, kafenetë, dhe ngjarjet catered me këtë pecetë profesionale të fabrikës me shumicë me diamant embossing
Shumicë 1/8 DARKA FOLD pecetë 3000pcs / CASE me çmim të mirë - Mingxuan

Shumicë 1/8 DARKA FOLD pecetë 3000pcs / CASE me çmim të mirë - Mingxuan

Njëra është 1/8 (një e teta) fish, madhësia është 15 * 17 ", ka flutur embossing, Lily embossing, u rrit embossing, buzë embossing, etjMadhe për restorante, kafene, dhe ngjarjet catered me këtë Professional Factory shumicë Darka pecetë me Diamond embossing
Shtypja e produkteve të letrës
Peceta letre të shtypura me logo
Si një fabrikë e produkteve profesionale të letrës, ne ofrojmë shtypjen e personalizuar të logos, kryesisht peceta letre, të tilla si peceta me porosi, peceta të zakonshme, peceta pije, pecetë për drekë, etj.
Gjithashtu kashta prej letre mund të bëjë shtypje.
Nëse jeni të interesuar të shtypni produkte letre, pls na kontaktoni.
Produkte letre
Pecetë indit Jumbo letër Parent Mother Roll

Pecetë indit Jumbo letër Parent Mother Roll

Parent Nëna Roll në një shumëllojshmëri të peshave bazë, widths dhe diametra roll për prodhimin e mallrave të gatshme.Parent Paper Rolls janë në dispozicion për konvertimin në një gamë të gjerë të indeve higjienike, letër napkins, indet e fytyrës dhe produkte të tjera të letrës për tregjet komerciale dhe pakicë.
Shumicë Customized Good Quality Jumbo Mother Roll Letër pecetë Jumbo Roll

Shumicë Customized Good Quality Jumbo Mother Roll Letër pecetë Jumbo Roll

Vendi i origjinës: Zhejiang, KinëMateriali: Virgin Wood PulpLloji: Parent PaperShtresa e: 1 deri 3 shtresaRoll Gjerësia: CustomizedRoll Diamater: 700-1200mmDendësia: 12-21gsmAplikimi: Marrja e Pulp PaperNgjyra: Bardhë ColorCorn Size: 76mm
OEM Soft Raw Material Paper fytyrës indit

OEM Soft Raw Material Paper fytyrës indit

Drejtkëndëshe kuti indeve fytyrësMaterail: tul virgjërSize: 18 * 19cmLayer: 2plyPaketimi: 100pcs / kutiÇdo ind 2-fije është e butë dhe të butë në të prekur, pa kompromentuar absorbency dhe qëndrueshmëri.Për shkak të madhësisë së tij kompakt, Ky ind kubike përshtatet lehtësisht në countertops banjë, qëndron natës afër, apo tavolina zyre.Forma drejtkëndëshe e bën të lehtë për të rafte disa kuti për ruajtjen kompakte në një dollap të furnizimit.
Pulp Virgin Virgin Paper Facial Tissue Paper 2ply

Pulp Virgin Virgin Paper Facial Tissue Paper 2ply

Cube Box indit fytyrësMaterail: tul virgjërSize: 18 * 19cmLayer: 2plyPaketimi: 100pcs / kutiÇdo ind 2-fije është e butë dhe të butë në të prekur, pa kompromentuar absorbency dhe qëndrueshmëri.Për shkak të madhësisë së tij kompakt, Ky ind kubike përshtatet lehtësisht në countertops banjë, qëndron natës afër, apo tavolina zyre.Formën kubike e bën të lehtë për të rafte disa kuti për ruajtjen kompakte në një dollap të furnizimit.
Hangzhou Mingxuan Sanitar Produkte Co, LTD
Rreth Nesh
Një prodhues 10-vjeçar i pecetave të letrës për prodhimin e peceteve të ndryshme të letrës dhe furnizimit me produkte me shumicë të pecetave të letrës.

215,000 metra katror fabrikëI 150 punonjës të aftë I Produkte me cilësi të lartë | Vendndodhja e përshtatshme | Gama e gjerë e produkteve

MX Paper është e specializuar në prodhimin e Peceta letre, inde për banjën, peshqir letre, inde të fytyrës dhe fshirëse, etj.
Lënia e një mesazhi
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip