Rreth Nesh

shtëpi > Rreth Nesh

 • Hangzhou Mingxuan Sanitar Produkte Co, LTD
  Një prodhues 10-vjeçar i produkteve të letrës
  215,000 metra katror fabrikë | 150 punonjës të aftë | Produkte me cilësi të lartë
  Furnizimi me një gamë të gjerë produkti dhe vendndodhje të përshtatshme
  Hangzhou Mingxuan Sanitar Produkte Co Ltd, e cila ka specializuar në prodhimin e letrave peceta, inde banje, peshqir letre, inde të fytyrës dhe fshirëse dhe më shumë për 10 vjet.
  MX Paper ndodhet në qytetin Fuyang Hangzhou të Zhejiang, me qasje të përshtatshme transporti. Portet më të afërta janë Ningbo
  & Shanghai, dhe rreth 3 orë në Shanghai me makinë.

  215,000 ft2 Fabrika me 150+ teknikë
  MX Paper mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 215,000 metra katrorë dhe firma operon në një strukturë 130.000 metra katrorë për të siguruar cilësinë dhe ruajtjen. Kemi më shumë se 200 teknikë të trajnuar shumë. Me klasin e parë R
  Kapaciteti & D, pajisjet e klasit të parë dhe sistemi i përsosur i prodhimit dhe menaxhimit, ne jemi të besuar nga shumë blerës të mirënjohur në Evropë, Amerikë, Azinë Juglindore etj. Parimi i qëndrueshëm i "Të ndershëm, të shkëlqyeshëm dhe të efektshëm" na çon në një rrugë të mëtejshme.

  OEM dhe Testi i Shembullit Pranohen
  Ne kemi një ekip profesional të shitjeve që mund t'ju ofrojë çmimet konkurruese brenda 24 orësh pas pranimit të kërkesave tuaja. Ne gjithashtu mbështesim shërbimin OEM dhe Sample Test.

  Merrni një Përgjigje brenda 24 orëve
  Nëse keni nevojë për më shumë mostra ose foto, na kontaktoni tani.
 • Na kontaktoni
  • Emrin:
   Ms. Wang
  • telefon:
   +86-18067921001
  • Email:
  • faks:
   +86-571-60716006
  • Emri i Kompanise:
   Hangzhou Mingxuan Sanitary Products Co., LTD.
Lënia e një mesazhi