Peshqir letre

Peshqiri i letrës, thithja e fortë dhe qëndrueshmëria e lartë e bëjnë atë të njohur në jetën tonë, dhe e përdorshme në bombol me vrimë nxjerrëse, 1 / 2fish, 1 / 3fish, 1 / 5fish, peshqir letre, peshqir kuzhine gjithashtu mund të bëjë.
Peshqirë letre me cilësi të lartë me cilësi të lartë me shumicë me shumicë
Peshqirë letre me cilësi të lartë me cilësi të lartë me shumicë me shumicë
Rrotullon peshqir letre janë bërë nga pulpë druri virgjër, mund të trajtojë derdhjet dhe messes nga countertops, gjithashtu mund të thatë duart tuaja.Kjo peshqir roll mund të përdoret në mënyrë të përshtatshme në shumicën e dispenzuesve, janë të përshtatshme për kuzhina, banjime dhe stacione të larjes së duarve.
Peshqir dore letre blu banjo Roll
Peshqir dore letre blu banjo Roll
Blue letër dore peshqir1plySize: 7.87 "(height)blukjorpeshqir oll përshtatshme mund të përdoret në shumicën e dispenzuesve.Dhe embossedmodelndihmon në mënyrë efikase fshij off countertops, pastruar messes, dhe duart thatë.peshqir roll janë të përshtatshme përkuzhina, VC, dhe stacionet larjen e duarve.
Peshqir letre i rrotulluar me pulpë të ricikluar
Peshqir letre i rrotulluar me pulpë të ricikluar
1plySize: 7.87 "(height)KraftKjo peshqir roll përshtatshme mund të përdoret në shumicën e dispenzuesve.Dhe modeli embossed ndihmon në mënyrë efikase shkundim countertops, të pastër messes up, dhe duart thatë.peshqir roll janë të përshtatshme për kuzhina, wc, dhe stacionet larjen e duarve.
Peshqir letre me rrotull të butë me ngjyrë blu
Peshqir letre me rrotull të butë me ngjyrë blu
Blue letër dore peshqir1plySize: 7.87 "(height)bluKjo peshqir roll përshtatshme mund të përdoret në shumicën e dispenzuesve.Dhe modeli embossed ndihmon në mënyrë efikase shkundim countertops, të pastër messes up, dhe duart thatë.peshqir roll janë të përshtatshme për kuzhina, wc, dhe stacionet larjen e duarve.
Fabrika më e mirë e peshqve multifold me cilësi
Fabrika më e mirë e peshqve multifold me cilësi
Emri i produktitPulp i ricikluar C Dele Paper PeshqirMaterialPulpë e ricikluarNgjyrëI bardhëPeshë38gsmModelEmboss dhe e thjeshtëMadhësi23 * 23cmTiparAbsorbimVendi i origjinësZhejiang, Kinë
Roll peshqiri i disponueshëm i letrës Virgin
Roll peshqiri i disponueshëm i letrës Virgin
rrotull peshqiri letre tul druri i virgjër i disponueshëm
2 peshqir letre me rrotull
2 peshqir letre me rrotull
Peshqir Roll Paper e bërë nga tul druri i virgjër Shtresa: 2 thjesht madhësia e fletës së personalizuar > $ $> embossing personalizuar
Peshqir rrotullues prej letre prej druri të njëfishtë
Peshqir rrotullues prej letre prej druri të njëfishtë
Llambë Roll peshqir-Virgin Wood Pulp
Pecetë e ricikluar 3 Fold letër dore shumëfishe
Pecetë e ricikluar 3 Fold letër dore shumëfishe
Peshqir letre i palosur i ricikluar 3
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip