Darkë Premium Embossed Premium Quality Quality Shitje me shumicë

Darkë Premium Embossed Premium Quality Quality Shitje me shumicë

Premium me cilësi të lartë të embossed darkë me shumicë

Dot embossing

Madhësia e hapur: 40 * 40cm

Madhësia e palosur: 20 * 10cm

M

Njeh

16GSM, 18GSM

Perfect për pastrimin e derdhjeve.

E madhe për restorantet, kafenetë dhe ngjarjet në natyrë.


NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+86-18067921001
Hyrje

M dele, madhësia është 16 "x16", kryesisht të përshtatshme për Afrikën tregun amerikan. 

Madhësia e darkë pecetë është shumë i madh. 

Me madhësi të tillë të madhe, pecetë është e përkryer për pastrimin derdhjet. 

Gjithashtu e përkryer për kodrina argjendi në parametrat e plotë vend. 

Ajo gjithashtu lehtësisht mbulon xhiro konsumatorëve për të mbrojtur rrobat e tyre gjatë gjithë përvojës ngrënie. 

Madhe për restorante, kafene, dhe ngjarjet në natyrë

Product Information
              
Style:
M dele
materiali:
tul Virgin dru 
MOQ:
100 kartona
Ngjyrë:
e bardhë
Perdorimi:
Restorante, kafene, dhe ngjarjet në natyrë
Produkt Parametrat
Numri i modelit.
MXDN01
përdorim të veçantë
Pastrimin derdhjet
Madhësi
40 * 40cm
shenjë dalluese
OEM
Kodi HS
480300
Produkte charactor
thithjen e mirë; rezistencë të lartë
pesha Basic
16gsm, 18gsm
customized
customized
detajet e produktit
Karakteristikat e produktit
        
Pjesa 1
2-PLY
Dizajni 2ply, do të thotë më shumë mbrojtje nga derdhjet dhe messes
              Pjesa 2
                  White Color
                    lë tryezën tuaj duke kërkuar tërheqëse dhe të pastër                                 
      
Fabrika Piktura

\

Prodhuesi 10-vjeçar i produkteve të letrës 

215,000 këmbë katrore fabrikë  

150 punonjës të kualifikuar 

High Quality Products Furnizimi Wide Product Range dhe i përshtatshëm Vendndodhja 

Hangzhou Mingxuan Sanitar Produkte Co Ltd, e cila ka specializuar në prodhimin e Pulp Paper, Bath ind, peshqir letre, indet e fytyrës dhe wipers dhe më shumë për 10 vjet. MX Paper ndodhet në qytetin Fuyang Hangzhou e Zhejiang, me qasje të përshtatshëm të transportit. Portet më të afërt janë Ningbo& Shanghai, dhe rreth 3 orë në Shangai me makinë. 215.000 ft2 Fabrika me 150 + Teknikët MX Letra mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 215.000 këmbë katrore dhe firma operon në një strukturë 130.000 këmbë katrore për të siguruar cilësinë dhe ruajtjen. Ne kemi më shumë se 200 teknikë shumë të trajnuar. Me të klasit të parë R&kapaciteti D, pajisje të klasit të parë dhe të prodhimit të përsosur dhe të sistemit të menaxhimit, ne jemi të besuar nga shumë blerës të njohur në Evropë, Amerikë, Azia Juglindore dhe kështu me radhë. Parimi i qëndrueshëm i "të ndershëm, e shkëlqyer dhe efikas" çon SHBA-së në një mënyrë të mëtejshme. OEM dhe Test Mostra pranohen Ne kemi një ekip profesional shitjes që mund të ju ofrojnë çmime konkurruese në 24 orë pas pranimit të kërkesave tuaja. Ne gjithashtu mbështetjen OEM dhe shërbim mostër Test. Merrni një përgjigje brenda 24 orëve Nëse keni nevojë për më shumë mostra ose fotografi, na kontaktoni tani.

    

Fq
1
Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?

Fabrika jonë ndodhet në qytetin Hangzhou, Zhejiang Province, Kinë.

Të gjithë klientët tanë, nga brenda ose jashtë vendit, janë të mirëpritur ngrohtësisht për të na vizitoni!

2
A mund të bëjmë OEM?

Po, kryesisht ne furnizimin me shërbim OEM. 

Çdo madhësi përshtatur, paketimin dhe logot janë të mirëpritura.

3
Si mund të marr mostra?

- Zakonisht mostra janë të lirë, por ju duhet të paguani për tarifë ndërlidhës.

- mostra normale do të përfundojë në 3 ditë.

4
Çfarë informacioni duhet të le ju e dini për hetim?

- Permasa

- Materiali dhe ngjyra.

- Embossed ose thjeshtë

- shtresa dhe baza peshë (gsm)

- paketimit (çdo shtypje ose stickers në polybag ose kuti kartoni e jashtme)

- mënyra më e anijeve

5
Jeni te prodhuesi ose Trade Company?
Ne jemi produkte letre profesionale prodhues.
shërbimet tona
1.Oem ose ODM janë të pranueshme.
2.we pranojë të vogla rendin mënyrë / gjyq për të konsumatorëve për të kontrolluar nëse produktet është i përshtatshëm për tregun.
3.Will të jetë në dispozicion në internet almot në shërbim 24 orë për kompaninë tuaj me famë.
4.We jemi të gatshëm që të dëgjojmë nga ju së shpejti dhe për të filluar një marrëdhënie biznesi me kompaninë tuaj nderim.


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip